Raktári - komissiózó pozícióban álláslehetőség Pécsett

Cégünk, a csaknem 3 évtizede folyamatosan bővülő, országos vevőkörrel rendelkező Szinkrón Kft., barkácsáru, épület- és bútorvasalatok, bel- és kültéri ajtók értékesítésével foglalkozik.

Pécsi raktáráruházunkba keresünk olyan munkatársat, aki szívesen lenne egy családias légkörű csapat tagja.

Szinkrón Kft. helység: Pécs

Feladatok

  • Terítőjáratokra való áru előkészítése - komissiózása
  • Kiszállításra kerülő csomagok előkészítése, postai és futárszolgálatos feladások intézése
  • A raktár többi munkafázisában való részvétel
  • A raktár rendjének, tisztaságának fenntartása

Elvárások

  • Pontosság, rendszeretet
  • Precizitás
  • Jó fizikum
  • Csapatjátékos

Előnyök

  • Bútoripari jártasság
  • Faipari alapanyagok ismerete
  • Targonca + emelőgép kezelői vizsga megléte

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Cafeteria juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott