Termékfelelős álláslehetőség Pécsett

Z Elektronika Kft.
Pécs
2021. 06. 02.

Pécsi elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres termékfelelőst.

A Z Elektronika Kft a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője, mely elsősorban kis- és középszériás ipari elektronikai termékek gyártásairól ismert.

A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén.

Cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása.

Feladatok

  • Vevői megrendelések határidőre való kiszolgálásának biztosítása a vevők elvárásainak megfelelően, rendelések státuszának nyomonkövetése, a vevők naprakész informálása
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelően a gyártás nyomon követése
  • Ajánlatkérések kezelése
  • Műszaki ajánlat kidolgozása
  • Gyártási határidők figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • Projekt folyamatos nyomon követése
  • Minőségbiztosítás által meghatározott és egyéb, a projekttel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, és ezek kiosztása
  • A szerződések és megrendelői igények, kívánságok pontos betartásának ellenőrzése a projektekkel kapcsolatban
  • Ár és kondíciók változásainak követése
  • Új termékek árazásában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú preferáltan műszaki végzettség
  • Számítógép kezelői ismeretek (MS Office programok ismeret)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, egészségpénztár
  • Családias, együttműködést támogató légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott