Részmunkaidőben megváltozott munkaképességű munkaválallókat keresünk Alapítványunkhoz

Megváltozott munkaképességű munkavállalókat keresünk 5 órás munkavégzésre Pécs belvárosában lévő műhelyünkbe.

Kézzel készült termékeink elkészítéséhez keressük új kollégáinkat, a munkavégzés kézügyességet igényel, de megtanulható.

Jelentkezni az oldalon keresztül lehetséges, vagy telefonon (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg).

Feladatok

  • Saját termékeink készítése

Elvárások

  • Kézügyesség

Előnyök

  •  Használtál már ollót textilek vágásához.

Amit kínálunk

  • Napi 5 órás munkavégzés
  • Belvárosi munkahely
  • Jó megközelíthetőség, mint autóval, mint tömegközlekedéssel
  • Műhelyünktől 2 percre tömegközlekedési lehetőség
  • Havi bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott