Kőműves/hidegburkoló állás Pécsett

T.M. HIDRO-SZER Kft.
Pécs
2021. 05. 20.

22 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cégünk keres kőművest.

Feladatok

  • egyszerűbb földmunkák elvégzése
  • a munka megkezdéséhez szükséges mérési feladatok ellátása
  • helyszíni betonozási munka végzése
  • vasalás készítése
  • vízszigetelő munka végzése
  • hő- és hangszigetelő munka végzése
  • falazás végzése
  • előregyártott elemek elhelyezése
  • monolit beton és vasbeton szerkezetek készítése
  • állványzat készítése és bontása
  • hagyományos zsaluzat készítése és bontása
  • vakolat készítése
  • nyílászáró beépítése
  • aljzatbeton készítése
  • szerelő kőművesmunka készítése, előregyártott elemek összeszerelése az utasításoknak megfelelően
  • falakban utólagos nyílás kiváltásának készítése
  • bontási, átalakítási, helyreállítási és felújítási munkák végzése
  • kőművesmunkákhoz szükséges kisgépek kezelése
  • különböző építmények, épületek hidegburkolatának készítése, javítása vagy bontása
  • épületek aljzatára, külső homlokzatára és belső falfelületeire, valamint tartályok, medencék belső falára hideg tapintású burkoló lapok felhelyezése
  • a szükséges anyagmennyiség meghatározása
  • a burkolandó felület előkészítése, letisztítása
  • a burkolólapok méretre vágása, elhelyezése, ragasztása
  • fugázás, a burkolólapok letisztítása

Elvárások

  • középfokú szakképesítés
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • munkatapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság
  • jó fizikum

Előnyök

  • burkolásban való jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil, 22 éve a piacon lévő, magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Akár azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott