Csemege pultos munkakörben álláslehetőség Pécsett

SZLIVEN-MARKET Kft.
Pécs
Bruttó 262 000 Ft / Hónap
2022. 06. 13.

Várjuk kereskedelmi végzettséggel vagy kereskedelemben eltöltött némi tapasztalattal rendelkező kollégánk jelentkezését elsősorban CSEMEGE PULTOS  munkakörbe!

Jelentkezni lehet az oldalon keresztül, valamint személyesen nyitvatartási időben az üzletvezetőnél!

Feladatok

  • Csemegepultos részleghez kapcsoló, valamint árufeltöltési feladatok ellátása munkaköri leírás szerint.

Elvárások

  • korábbi tapasztalat a kereskedelem területén,
  • vevőközpontú, udvarias és segítőkész hozzáállás, hogy vásárlóink elégedetten térjenek vissza hozzánk,
  • megbízhatóság, alkalmazkodó készség és önállóság, hogy csapatban és egyénileg is jól tudjál dolgozni,

Előnyök

  • több éves, kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • azonnali kezdés.

Amit kínálunk

  • pontos fizetés,
  • vasárnapi pótlék,
  • többműszakos munkarend,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat,
  • fizetés megegyezés szerint,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott