Audit HUB Senior pozícióba kollégát keresünk Pécsett

 Audit HUB Senior

Rólunk

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon. Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Feladatok

  • Ügyfeleink részére magas minőségű könyvvizsgálati szolgáltatás biztosítása,
  • A könyvvizsgáló csapat munkájában való aktív részvétel az audit munka minden szakaszában,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, a csapattagokkal és a társosztályokkal,
  • Adott projekthez kapcsolódó feladatok allokálása, stratégia meghatározása és a folyamat szervezése,
  • Junior kollégák tanítása, támogatása, koordinálása,
  • Felmerülő ad-hoc problémák megoldása a helyszínen,
  • Iparági és gazdasági mutatók elemzése és monitorozása,

Elvárások

Kiket keresünk?

  • Gazdasági diploma és legalább 2-4 éves könyvvizsgálati területen szerzett tapasztalat (pénzügy-számvitel végzettség előny),
  • Legalább középfokú angol-nyelvtudás,
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és analitikus képesség,
  • Önálló, precíz munkavégzés, csapatmunka,
  • Rugalmasság, változó környezethez való alkalmazkodás képessége,
  • Ügyfélközpontú hozzáállás,
  • MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel),

Előnyök

  • IFRS / US GAAP területén szerzett tapasztalat,
  • Folyamatban lévő ACCA, CFA, HCA tanulmányok,

Amit kínálunk

  • Gyors karrierút egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi üzleti környezetben,
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet,
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör,
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott