Beszerző/Logisztikai munkatársat keresünk pécsi telephelyre

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Beszerző/Logisztikai munkatársat keres pécsi telephelyére.

Feladatok

  • Operatív beszerzési tevékenység késztermékre és alapanyagokra, külföldi beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Rendelési igények elemzése, rendelések kiadása és követése
  • Meglévő külföldi beszállítói kör kezelése, fejlesztése, értékelése, kommunikáció, kapcsolattartás
  • Beszerzési stratégia megvalósítása
  • Termék be- és kifuttatások végrehajtása
  • Beszállítói szerződéskötések, ártárgyalások lebonyolítása, végrehajtása
  • Fuvarszervezés és EKÁER rendszer kezelése
  • Hatékony együttműködés a szervezeten belül (raktár, értékesítés, gyártás, vevőszolgálat)

Elvárások

  • Beszerzés/logisztika területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos és precíz munkavégzés, pozitív beállítottság
  • Képes vagy az önálló munkára, de jól teljesítesz csapatban is;
  • Határidők betartása

Előnyök

  • Egyéb nyelvtudás, pl. német
  • Navision rendszer ismerete
  • Vámolással kapcsolatos ismeretek
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, biztos munkahely, családias környezet
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott