Ingatlanközvetítő állás Pécsett

Török Bérautó Kft.
Pécs
Nettó 200 000 Ft - 800 000 Ft / Hónap
2021. 04. 19.

Pécs belvárosában a Rákóczi út 18. szám alatt található központi irodánkba további 4 fő ingatlanközvetítő kollégát, Uránvárosban a Makay úti Tesco áruház üzletsorán működő ingatlanirodánkba 3 fő ingatlanközvetítő kollégákat keresünk.

Itt a lehetőség, hogy egy profi csapathoz csatlakozz.

Dolgozz velünk modern irodai környezetben, jó hangulatban, profi értékesítési rendszerrel egy fellendülőben lévő ingatlanpiacon!

A Great Home Franchise vezetése 15 éves szakmai tapasztalattal, minőségi ingatlanközvetítőként célul tűzte ki, hogy egy megújuló ingatlanpiacon európai normáknak megfelelő szolgáltatást nyújtson.

Ha neked is fontos a minőségi szolgáltatás, szeretnél egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágysz, átlagon felül akarsz keresni és kitartóan tudsz ennek érdekében dolgozni, akkor ez a Te lehetőséged.

Pécsi irodánk mellett további 2 fő ingatlan-tanácsadó kollégát keresünk Siklós-Harkány kistérségből, valamint Budapesti XIII. kerületi Ügyvédi- és Ingatlanirodánkba.

Feladatok

  • Az új kollégák elsődleges feladata a meglévő portfólió értékesítése és annak folyamatos bővítése.
  • Kollégáink körültekintő alapossággal térképezik fel az értékesíteni kívánt ingatlanokat.
  • Megvizsgálják az ingatlan jogi hátterét és tulajdonviszonyait.
  • Elkészítik a hirdetéshez szükséges marketing anyagot, majd ez alapján feltöltik a GHF rendszerébe.
  • Előre egyeztetett időpontban kikísérik a potenciális vevőket és részletesen bemutatják nekik az ingatlanokat.
  • Lebonyolítják az áralku folyamatát, komoly vételi szándék esetén írásos vételi ajánlatban rögzítik a Vevő ajánlatát.
  • Megegyezést követően – ügyvédi segítséggel – megszervezik és lebonyolítják az adásvételt.

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • terhelhetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott