Elemzői, értékesítői munka Pécsett

Professzionális német cég pécsi irodájának bővítésére keresünk másodállásban 18-38 év közötti céltudatos fiatalokat.

A most kialakult pandémiás helyzetben is változatlanul kínálunk munkalehetőséget, melyet lehet online illetve személyesen is végezni, kötetlen munkaidőben.

A munkalehetőség másodállású, tehát ha Ön jelenleg tanul, vagy 8 órás főállással rendelkezik, akkor potenciális pályázó.

Kérem, hogy figyelmesen olvassa el a feltételeket, és csak akkor jelentkezzen, ha komolyan szeretne dolgozni, valamint megfelel az alábbi kritériumoknak!

Szívesen adok Önnek is egy esélyt, de feleslegesen ne raboljuk egymás idejét!

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás online/személyesen/telefonon
  • Szerződések kezelése
  • Adminiszráció

Elvárások

  • Minimum érettségi
  • Jó beszédkészség
  • Ápolt megjelenés
  • Kitartás és szorgalom
  • Lehetsz frissen érettségizett is, nem kérünk több éves munkatapasztalatot, és ha most kezded vagy folytatod főiskolai vagy egyetemi tanulmányaidat, akkor is potenciális pályázó lehetsz!

Előnyök

  • Egyetemi, főiskolai végzettség előny, de nem feltétel
  • "B" kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Nyugat-Európai szintű fizetés
  • Magasan képzett tudást és gyakorlatot garantálunk, teljesen díjmentesen
  • Gyors előrelépési lehetőség, ami nem korhoz és végzettséghez, valamint ismeretséghez kötött
  • Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
  • Mindez kötetlen munkaidőben

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok