Álláslehetőség raktáros / gépkocsivezető – áruszállító munkakörben Pécsett

Rovitex Homedeco Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 10. 12. 08:31

Vállalatunk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő raktáros / gépkocsivezető – áruszállító munkatársat keres pécsi központjába.

Feladatok

  • Raktárosi feladatok, anyagmozgatás, komissiózás, csomagolás
  • Raktári rend fenntartása
  • Rovitex termékek furgonnal való kiszállítása Magyarország területén, áru-átadás-átvétel
  • Általános ügyintézési feladatok ellátása cégügyekben

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kisebb tehergépjármű gyakorlott, balesetmentes vezetése,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Jó teherbíró képesség,
  • Utazási hajlandóság,
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • Pontos, megbízható munkavégzés, megbízhatóság,
  • Talpraesettség, önállóság, rugalmasság,

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat,

Amit kínálunk

  • Családias környezet,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony,
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig