Lejárt hirdetés

Termelési / gépkezelő munkatársat keresünk Pécsett

PPP Private Powder Products Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Pécs

1970. 01. 01. 01:00

Több műszakos munkarend.

Precíz, önálló munkavégzés és pro-aktív gondolkodásmód elvárt a jelentkezőktől.

A termelési munkatárs pozíció részben fizikai munkakör, aminek betöltéséhez általános, jó fizikum szükséges.

A hatékony munkavégzéshez elengedhetetlen a felhasználói szintű számítógépes tudás valamint a szorgalmas és kitartó munkavégzés.

Feladatok

  • A feladataid közé fog tartozni a termelő gépek kezelése és beállítása, porok keverése, a gyártási folyamatok felügyelete, a termelési adminisztráció, a termelési folyamatok minőség ellenőrzése, a munkaterületek takarítása és rendben tartása.

Elvárások

  • Általános, jó fizikum szükséges.
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás.

Előnyök

  • Az élelmiszeriparban megszerzett tapasztalat vagy műszaki végzettség előnynek számít ugyan, úgy ahogy a targonca vezetői engedély megléte és a tapasztalat is.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, jó munkakörülmények várnak, ahol a fejlődési lehetőség adott.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!