Pénzügyi előadói munkakörbe kollégát keresünk Pécsett

Tüke Busz Zrt.
Pécs
2021. 04. 06.

A Tüke Busz Zrt. pályázatot hirdet pénzügyi előadói munkakör betöltésére teljes munkaidőben, határozatlan idejű jogviszonnyal.

Munkavégzés helye:

  • Tüke Busz Zrt.- Pécs, Nyugati Ipari út 8.

Feladatok

Ellátandó főbb feladatok:

  • adóbevallások elkészítése
  • vevői számlák kiállítása
  • a szervezet pénzügyi helyzetével kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • időszaki pénzügyi statisztikák és jelentések készítése (a társaság vezetősége és külső szervezetek felé)

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • adójogszabályok naprakész ismerete
  • Szakterületen végzett minimum 5 éves tapasztalat

Amit kínálunk

Bérezés, juttatások: megállapodás szerint

A pályázat részeként benyújtandó anyagok: fényképes szakmai önéletrajz, végzettsége(ket)t igazoló dokumentumok másolatai

A pályázat benyújtásának módja: postai úton a Tüke Busz Zrt. címére történő megküldéssel, (7634 Pécs, Nyugati Ipari út 8.) vagy elektronikus úton.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021.április 14.

A munkakör betöltésének időpontja: azonnal, legkésőbb 2021.május 3.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott