Munkalehetőség könyvelő pozícióban Pécsett

Schneider Autóház Kft.

A Schneider Csoport zászlóshajójaként a Schneider Autóház Kft. a régió meghatározó gazdasági szereplője, és mint ilyen, közel 30 éve van jelen a régióan gépjárműkereskedelem és szerviz területén. A cégcsoport képviseli a régióban a BMW, Mini, Volvo, Mazda, Toyota és Fiat márkákat.  Az üzleti sikerek mellett a munkatársak és az ügyfelek elégedettsége az, amire méltán büszkék vagyunk. Fejlődési folyamatunk jelen állomásán új munkatársnőt / munkatársat keresünk

Feladatok

  • A cégcsoport (3 gazdálkodó) könyvelési részfeladatainak ellátása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Pénztár, bank és vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Havi-, negyedéves és éves zárásokban részvétel
  • Adóbevallások és beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • Riportok készítése a vezetőség és a márkaimportőrök felé
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, külső partnerekkel, valamint a társosztályokkal

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és/vagy főiskolai végzettség
  • Könyvelőként szerzett releváns tapasztalat
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • MS Office alkalmazások aktív felhasználói szintű ismerete, különösen az Excel magabiztos használata
  • Pontos, precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú magatartás

Előnyök

  • Mérlegképes regisztráció
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete (Progression, Navision, … )
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő színvonalú pécsi munkavégzési hely
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott