Dél-Dunántúlra keresünk értékesítési menedzsert munkaruházati területre

W-Protect Kft.
Pécs
2021. 03. 26.

Cégünk dinamikusan fejlődő, munkaruházati és védőfelszerelés kereskedelemmel foglalkozó vállalkozás. Termékeinket közvetlenül a gyártóktól, illetve nagykerektől szerezzük be, amelyek mellé saját szolgáltatásokat is biztosítunk.

Jelenleg egy üzlettel rendelkezünk Kaposváron, amely modern kialakítású, és megfelel a mai kor piaci igényeinek. Teveink szerint további üzleteket fogunk nyitni, amelyek egységes designnal és kínálattal fognak rendelkezni.

Az üzletünk mellett B2B értékesítéssel is foglalkozunk, vagyis nagyobb cégeket nagyobb mennyiségű áruval látunk el. Ezt az üzletágunkat szeretnénk fejleszteni a dél-dunántúli területen egy olyan profi céges értékesítési menedzserrel, aki bemutatja a termékeinket, és megfelelően képviseli cégünket leendő Partnereinknél.

Feladatok

  • Új ügyfelek felkeresése, személyes tárgyalások leszervezése és lebonyolítása a teljes dél-dunántúli régióban
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, árajánlatok elkészítése, megrendelések kezelése és nyomon követése
  • Ügyfélgondozás, folyamatos kapcsolattartás az új és már meglévő partnerekkel
  • Az ügyfelekkel és megkeresésekkel kapcsolatos adatok rögzítése CRM-ben

Elvárások

  • Legalább 3-5 év B2B piacon szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kiterjedt személyes céges kapcsolatrendszer 50 főnél nagyobb létszámú cégekkel
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)

Előnyök

Biztosan eredményes leszel nálunk, ha:

  • Kitartó és céltudatos vagy, mindent megteszel a kitűzött céljaid elérése érdekében.
  • Nem okoz gondot új cégeket önállóan megkeresni, idegeneket telefonon felhívni, e-mailen, és egyéb módon új kapcsolatot kialakítani.
  • Megbízható, felelősségteljes és egyenes vagy, egy üzlet sikeréért nem vezeted félre a Partneredet, mert tudod, hogy hosszú távon csak a tisztesség térül meg.
  • Számodra az ügyfél az első, és nem okoz gondot, hogy szükség esetén a munkaidődet rugalmasan kezeld (alkalmazkodva pl. az ügyfél időbeosztásához).
  • Akarsz és tudsz is fejlődni. A világ egyre gyorsabban változik, ami ma elég, az már holnap kevés, ezért akkor jelentkezz, ha nem okoz gondot, hogy folyamatosan alkalmazkodj a változásokhoz.
  • Tényleg jól kommunikálsz és tárgyalsz, és mindig a megfelelő kommunikációt alkalmazod a különböző típusú Partnereknél.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás alkalmazotti munkaviszonyban
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, tranzakciós jutalék, negyedéves ösztönző, tervteljesülési céges prémium, dolgozói kedvezmény)
  • Skoda Octavia céges autó magánhasználatra is
  • Minden szükséges eszköz (mobil, laptop stb.)
  • Folyamatos szakmai és egyéni fejlődési lehetőség (külső és belső képzések)
  • Részvétel iparági képzéseken, konferenciákon
  • Közvetlen, családias légkör, egyenes és őszinte cégkultúra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott