Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Pécsett

Máté László Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 100 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 03. 17.

Osztrák tulajdonban lévő biztosítási társaság pécsi ügyfélszolgálatába keres kiemelt kapcsolattartó munkatársat.

Olyan személyt keresünk, aki megfelel az alábbi 5 elvárásnak:

  • hajlandó a tanulásra
  • szeret emberekkel foglalkozni
  • hosszú távon képes elköteleződni
  • céljaihoz magasabb jövedelemre van szüksége
  • kitart a sikerhez vezető úton, akkor, is, ha néha nehézségekbe ütközik

Feladatok

  • irodai adminisztráció
  • online rendszerek használata
  • ügyféladatbázis kezelés
  • ügyféltalálkozók szervezése, megtartása
  • létrejött szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • folyamatos jövedelemépítés, hónapról hónapra növekvő bevétel-alakítás

Elvárások

  • Diplomás végzettség vagy Biztosítási területen szerzett tapasztalat előny.
  • Érettségivel rendelkezők is jelentkezhetnek, de külön költségen átképzésen kell részt venniük.
  • Ha még nincs tapasztalatod hasonló munkakörben, az nem gond, mindent megtanítunk, ha az 5 alapelvárással rendben vagyunk!

Előnyök

  • Vállalkozói szemlélet + magas jövedelmi cél

Amit kínálunk

  • Irodai környezet
  • Támogató háttér, Fiatal csapat
  • HomeOffice-ban is végezhető munkakör
  • Havi 18-40%-os bónusz elérésének lehetősége
  • Kilenc hónapos betanulási idő - fix összegű támogatásokkal
  • Online felkészülés - munkaidőn kívül is

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott