Pénzügyi asszisztens állás 4 órában Pécsett

Humán Innovációs Csoport Nonprofit Kft.
Pécs
Bruttó 120 000 Ft - 180 000 Ft / Hónap
2021. 03. 11.

Humánerőforrás projektekkel foglalkozó cégünk keresi Gazdasági vezetője jobb kezét,

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

pozícióba.

Olyan csapatba keresünk Téged, ahol a projektjeink fő célja a segítség. Ezt mi az emberi erőforrás képzésével, fejlesztésével tudjuk nyújtani.

A te munkádnak pedig fontos szerepe lenne ebben.

A tempó pörgős és pénzügyi terület révén, észnél kell lenni, így a 4 órában biztos nem fogsz unatkozni. A hangulat jó, a korosztály vegyes, a vezető pedig napra-és tettre kész és nagyon várja legnagyobb segítségét.

A munkakör célja: Támogatni a gazdasági vezető munkáját adminisztratív és pénzügyi feladatok elvégzésével

Feladatok

  • Árajánlatok készítése;
  • Projektek pénzügyi adminisztrációja, dokumentum kezelése;
  • Pénztár kezelés;
  • Belső szakmai szabályzatok összeállítása, naprakészségének biztosítása;
  • Szerződések kezelése;
  • Gazdasági vezető által delegált feladatok elvégzése

Elvárások

Végzettség: gazdasági/pénzügyi végzettség előny

Speciális ismeret: EPTK pályázatkezelő felület ismerete előny

Tapasztalat: Pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalat

Számítógépes ismeretek: MS Office

Egyéb feltételek: B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Ami számunkra fontos: légy terhelhető, rugalmas, feladatorientált, precíz, pontos, módszeres, csapatjátékos és önálló munkavégzésre képes

Előnyök

  • Európai Uniós pályázatokban szerzett gyakorlat,
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Munkaidő: fél állás (4 óra) – rugalmasan, egyeztetéssel

Munkakör: Pénzügyi asszisztens

Munkavégzés helye: Pécs

Szerződés ideje: határozatlan idejű

Munkába állás dátuma: A megfelelő jelölt azonnal kezdhet

Egyéb juttatás: céges telefon, céges laptop

Szervezeten belüli előrelépési lehetőség: Van (Projektvezető, projekt pénzügyi vezető)

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott