SMT karbantartó technikus munkakörben álláslehetőség Pécsett

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó családias német cég elhivatott kollégákat keres

SMT Karbantartó Technikus

munkakörbe.

Feladatok

  • SMT folyamat részeit képező gépek, berendezések karbantartása
  • Karbantartási folyamatok kialakítása, folyamatos fejlesztése
  •  Gyártósori személyzet oktatása
  • Gyártás során felmerülő technológiai problémák felderítése, analizálása
  •  Rendelkezésre állási idők javítása
  • Preventív karbantartási terv készítése, végrehajtása
  • Tartalék alkatrész bázis kialakítása
  • Program módosítások elvégzése

Elvárások

  • Elektronikai gyártásban (SMT) szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • Jelenléti bónusz, egyéb bónusz juttatás

Jelentkezéseket önéletrajzzal kérjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott