Folyamatmérnők állás Pécsett

Német tulajdonú, elektronikai gyártást végző cég folyamatmérnök keres az alábbi feladatokkal:

Feladatok

  • SMT gyártás felügyelete és optimalizálása
  • Stencil rendelés/tervezés, pasztanyomtató és SPI programok készítése, reflow profilok készítése és tervszerű ellenőrzése
  • hullám és szelektív forrasztási folyamatok támogatása, felügyelete és programok készítése
  • kézi forrasztási és javítási folyamatok támogatása és optimalizálása.
  • Próbagyártások támogatása, és a területre vonatkozó KPI-ok nyomonkövetése, fejlesztése.
  • Új termékbevezetéshez dokumentáció készítése
  • Munkautasítások, dokumentációk készítése, módosítása;
  • Gépkarbantartások ellenőrzése, kapcsolattartás a gép beszállítókkal, tartalék alkatrészek biztosítása.
  • Operátorok és technikusok oktatása

Elvárások

  • műszaki végzettség(villamos/informatika/gépész)
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Felület és furatszerelt technológiák ismerete

Előnyök

  • Német/ angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (munkába járás térítése, jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz)
  • fejlődési lehetőség – képzéseken való részvétel

Önéletrajzokat várunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott