Pécsi irodánkba ingatlanközvetítő kollégát keresünk

Pécs belvárosában a Rákóczi út 18. szám alatt található központi irodánkba további 4 fő ingatlanközvetítő kollégát, Uránvárosban a Makay úti Tesco áruház üzletsorán működő ingatlanirodánkba 3 fő ingatlanközvetítő kollégákat keresünk.Itt a lehetőség, hogy egy profi csapathoz csatlakozz.

Dolgozz velünk modern irodai környezetben, jó hangulatban, profi értékesítési rendszerrel egy fellendülőben lévő ingatlanpiacon!A Great Home Franchise vezetése 15 éves szakmai tapasztalattal, minőségi ingatlanközvetítőként célul tűzte ki, hogy egy megújuló ingatlanpiacon európai normáknak megfelelő szolgáltatást nyújtson.Ha neked is fontos a minőségi szolgáltatás, szeretnél egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágysz, átlagon felül akarsz keresni és kitartóan tudsz ennek érdekében dolgozni, akkor ez a Te lehetőséged.

A jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz megküldésével.

Feladatok

  • Az új kollégák elsődleges feladata a meglévő portfólió értékesítése és annak folyamatos bővítése.
  • Kollégáink körültekintő alapossággal térképezik fel az értékesíteni kívánt ingatlanokat.
  • Megvizsgálják az ingatlan jogi hátterét és tulajdonviszonyait.
  • Elkészítik a hirdetéshez szükséges marketing anyagot, majd ez alapján feltöltik a GHF rendszerébe.
  • Előre egyeztetett időpontban kikísérik a potenciális vevőket és részletesen bemutatják nekik az ingatlanokat.
  • Lebonyolítják az áralku folyamatát, komoly vételi szándék esetén írásos vételi ajánlatban rögzítik a Vevő ajánlatát.
  • Megegyezést követően – ügyvédi segítséggel – megszervezik és lebonyolítják az adásvételt

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kiváló kommunikációs készség• határozott fellépés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • :kiemelkedően magas kereseti lehetőség (Fix + Jutalék)
  • teljesítmény bónusz
  • évente 1 külföldi jutalom utazás
  • modern irodai háttér
  • rugalmasan alakítható munkaidő és változatos munka
  • professzionális színvonalú értékesítési rendszer
  • komplex informatikai rendszer• díjmentes irodai telefonhasználat
  • marketing támogatás, hirdetési felület és kiemelési lehetőség
  • folyamatos fejlődést és előrelépést biztosító képzési rendszer
  • karrier lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok