Növénytartósításhoz elsősorban férfi munkatársat keresünk pécsi munkavégzéssel

Belcat Bt.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

Nettó 975 - 1050 / Óra
2021. 08. 23. 15:23

Finn utca 2. szám alatti telephelyünkre keresünk 1-2 fő betanított munkerőt, elsősorban férfi munkavállalalókat, könnyű, fizikai munkavégzéshez.

Egy műszakos munkarendben dolgozunk, reggel 7.25-15.55 ig, alkalmazkodva a buszok menetrendjéhez.

Kérjük a jelentkezőket, hogy az oldalon keresztül vegyék fel velünk a kapcsolatot Önéletrajz vagy bemutatkozó levél keretében.

Feladatok

  • Friss növények előkészítése a tartósítási folyamatra, metszőollóval méretre vágás, csokrozás
  • Tartósító állványzat feltöltése, leürítése, tisztítása
  • Tartósított növények válogatása, szortírozása
  • Tartósításra előkészített moha bepermetezése.
  • Szárítókamra feltöltése, ürítése.

Elvárások

  • A munka jó színlátást, kézügyességet és precizítást, monotónia tűrést igényel

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend,
  • átlagnál magasabb bérezés,
  • teljesítmény prémium és egyéb béren kívüli juttatások.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!