Férfi munkaerőt keresünk növénytartósítás munkafolyamataihoz pécsi munkavégzéssel

Belcat Bt.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

Nettó 975 - 1100 / Óra
2021. 10. 21. 11:06

Finn utca 2. szám alatti telephelyünkre keresünk 2 fő férfi betanított munkerőt, munkavállalalót, könnyű, fizikai munkavégzéshez.

Egy műszakos munkarendben dolgozunk, reggel 7.25-15.50 ig, alkalmazkodva a buszok menetrendjéhez.

Kérjük a jelentkezőket, hogy az oldalon keresztül vegyék fel velünk a kapcsolatot Önéletrajz vagy bemutatkozó levél keretében.

Feladatok

Férfi munkaerő feladatai:

  • Tartósításra előkészített moha bepermetezése.
  • Szárítókamra feltöltése, ürítése.
  • Tartósító állványzat feltöltése, leürítése, tisztítása

Elvárások

  • A munka jó színlátást, kézügyességet és precizítást, monotónia tűrést igényel
  • Fontos, hogy a dolgozó tudjon önállóan dolgozni a betanítás után.

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend,
  • átlagnál magasabb bérezés,
  • teljesítmény prémium és egyéb béren kívüli juttatások.