Kertészeti bolti eladó állás Pécsett a Head and Grow Shop-ban

Bigoma Kft.
Pécs
Bruttó 180 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 03. 02.

Álláshirdetés - Pécs Gomoa Head & Grow Shop - Keressük az igazit!

Eladói munkakörbe keressük csapatunk új tagját.

Ha úgy érzed megfelelsz az alábbi elvárásoknak, valamint szívesen dolgoznál velünk, kérlek, küld el a fényképes önéletrajzod és pár sort, hogy miért lennél te a legjobb a pozícióra. Az email tárgy mezőjébe kérlek írd be, hogy: PÉCS.

Honlap: www.gomoa.net

Munkavégzés hely: 7623 Pécs, Mártírok útja 17.

Feladatok

  • bolti és pénztárosi feladatok ellátása, adminisztrációk vezetése,
  • a vásárlók szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása,
  • az üzlet rendben tartása, árukészlet menedzselése.

Elvárások

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • barátságos, vásárló-orientált hozzáállás,
  • magas fokú problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • kertészeti ismeretek

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai támogatás,
  • kiszámítható, versenyképes jövedelem,
  • munkavégzés egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • fiatalos, jó fej csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott