Ingatlanközvetítő munka Pécsett, díjmentes képzéssel, fix fizetéssel és jutalékkal

Great Home Franchise Kft.
Pécs
Nettó 200 000 Ft - 900 000 Ft / Hónap
2022. 05. 02.

Pécs belvárosában, a Rákóczi út 18. szám alatt található irodánkba 2 fő, a Makay úti Tesco áruház üzletsorán működő irodánkba 3 fő, Siklós-Harkány, Szigetvár és Komló területre 1-1 fő Ingatlanközvetítő kollégát keresünk.

Dolgozzon velünk egy fellendülőben lévő ingatlanpiacon. A folyamatosan növekedő eladási volumen most minden ingatlan referens számára kedvező lehetőséget biztosít.

A Great Home Franchise vezetése, több mint 15 éves szakmai tapasztalattal, minőségi ingatlanközvetítőként célul tűzte ki, hogy egy megújuló ingatlanpiacon európai normáknak megfelelő szolgáltatást nyújtson.

Ha fontos Önnek a minőségi szolgáltatás, szeretne egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágyna, átlagon felül akar keresni és kitartóan tud ennek érdekében dolgozni, akkor itt a lehetőség.

Feladatok

  • Az új ingatlanértékesítő kollégák elsődleges feladata a meglévő portfólió értékesítése és annak folyamatos bővítése. A portfolió bővítés érdekében kollégáink telefonos értékesítő (Call center) feladatot is ellátnak.
  • Ezt követően Ingatlan tanácsadó kollégáink körültekintő alapossággal térképezik fel az értékesíteni kívánt ingatlanokat.
  • Megvizsgálják az ingatlan jogi hátterét és tulajdonviszonyait.
  • Elkészítik az ingatlan hirdetéséhez szükséges marketing anyagot, majd ez alapján feltöltik a GHF rendszerébe.
  • Előre egyeztetett időpontban kikísérik a potenciális vevőket és részletesen bemutatják nekik az ingatlanokat.
  • Lebonyolítják az áralku folyamatát, komoly vételi szándék esetén írásos vételi ajánlatban rögzítik a Vevő ajánlatát.
  • Megfelelő végzetség esetén hitel ügyintéző (hitel tanácsadó) feladatot is ellátnak, ennek hiányában továbbítják az ügyfelek hitel igényét a hitelközvetítő kollégánk felé.
  • Megegyezést követően - ügyvédi segítséggel - megszervezik és lebonyolítják az adásvételt.

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • kiemelkedően magas kereseti lehetőség (Fix + Jutalék)
  • teljesítmény bónusz
  • évente 1 külföldi jutalom utazás
  • modern irodai háttér
  • rugalmasan alakítható munkaidő és változatos munka
  • professzionális színvonalú értékesítési rendszer
  • értékesítő munkát támogató, komplex informatikai rendszer
  • díjmentes irodai telefonhasználat
  • marketing támogatás, hirdetési felület és kiemelési lehetőség
  • folyamatos fejlődést és előrelépést biztosító képzési rendszer
  • karrier lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető