Pécsi leányvállalatunkhoz keresünk másodállásban értékesítőket egészségügyi területen

Bosnyák Tibor Egyéni vállalkozó
Pécs
Nettó 375 000 Ft - 75 000 Ft / Hónap
2021. 02. 23.

A vírushelyzett miatt a munkánk megnőtt és a növekedés miatt keresünk új munkatársakat 1985-ben alapult német anyavállalatú cégünk pécsi leányvállalatához.

Kizárólag másodállásra heti 10-18 óra (szabadon beosztható) munka elvégzésére keresünk egészségügyi tapasztalattal rendelkező vagy pályakezdő vállalkozó gondolkozású személyeket 20-60 év között értékesítési munkakör betöltésére.

A tapasztalattal nem rendelkező munkatársaknak a szükséges tudást cégen belüli díjmentes képzés által segítünk elsajátítani.

Egyéb információk

  • :2016: Magyarország Év vállalkozása díj nyertese
  • 2018. Európa legnagyobb direktértékesítéssel foglalkozó cége
  • A Világ legnagyobb Mercedes-Benz flottával rendelkező cége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem KIZÁRÓLAG fényképes önéletrajzzal szíveskedjen jelentkezni!

A nem FÉNYKÉPES önéletrajzzal jelentkezőket nem hívjuk vissza!A szimpatikus jelentkezők 3-5 munkanapon belül telefonos felkeresésre kerülnek.

Feladatok

  • Meglévő és új partnerekkel való kapcsolatfelvétel
  • Céges rendezvények megszervezése és lebonyolítása
  • Értékesítés
  • Hálózatépítés
  • Személyre szabott egészségügyi megoldás keresése

Elvárások

  • Igényes megjelenés
  • Igényes munka
  • Precízitás
  • Magabiztosság
  • Vállalkozói gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó kudarctűrő képesség
  • Jó vezetői készség
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Jó szervező képesség

Előnyök

  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Céges autó szalonból ( Seat, Volkswagen, Audi, Mercedes...)
  • Nyugat Európai fizetés
  • Rugalmasan beosztható munkaóra
  • Fiatalos légkör
  • Céges bel és külföldi utazások
  • Személyes Fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános