Vezetői asszisztens pozícióban álláslehetőség Pécsett

Aniron Egészségközpont Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 02. 22. 10:10

Vezetői asszisztens

Feladatok

  • a vezetőség napi munkájának támogatása szervezési- és szakmai feladatokban való részvétellel
  • megbeszélések szervezése, tárgyalásokon való részvétel, emlékeztetők készítése, az abban foglaltak nyomon-követése, információ visszanyerése, beszámolás a vezetőség felé
  • kapcsolattartás az Egészségközpont partnereivel, pácienseivel
  • a belső kommunikáció menedzselése
  • klasszikus asszisztenciai feladatok (napi programok szervezése, személyi asszisztencia, dokumentumkezelés, stb.)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • kiváló szervezőkészség
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • egészségügy területen szerzett szakmai tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet, segítőkész munkatársak