Pénzügyi-számviteli előadói munkakörbe munkatársat keresünk Pécsett

A Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. saját és Pécs M.J.V. Önkormányzatának tulajdonában lévő ingatlanok hasznosításával foglalkozó társaság. Olyan új kollégánkat keressük, aki szakértelmével és proaktív személyiségével is támogatni tudja társaságunk ügyfélközpontú és eredményorientált munkáját.

Feladatok

  • Az ingatlanok bérbeadásához kapcsolódó nyilvántartások és ügyféltörzsek kezelése
  • Vevőszámlák kiállítása és nyomon követése
  • Kompenzálások, bérbeszámítás, folyószámlák egyeztetése
  • Kaució kezelése
  • Késedelmi kamatszámítás rendszerének működtetése, adatszolgáltatás a társterületek részére
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • A kötelezettségek és követelések nyilvántartása és folyamatos figyelemmel kísérése, határidőben történő teljesítése,
  • A mindenkori adó-, pénzügyi-, számviteli vagy egyéb kapcsolódó jogszabályok és belső szabályok betartása
  • Pénztárak ellenőrzése
  • A belső szakmai szabályzatok összeállítása, naprakészségének biztosítása,
  • Részvétel a beszámolók összeállításában, adatszolgáltatás a társterületek részére, illetve külső partnerek részére.

Elvárások

Végzettség:

  • Középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség

Elvárások:

  • Terhelhetőség
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Haladó szintű MS Office ismeretek, magas szintű MS Excel, Word használat
  • Jó kommunikációs készség

Informatikai rendszerek ismerete:

  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Excel, Word).
  • MS Office termékek középszintű ismerete és használata,
  • MS 365 ismerete és használata

Képessége:

  • Önálló munkavégzésre képes, nyitott az újdonságokra

  • Hasonló szektorban működő vállalkozásnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Cafetéria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye:

  • Pécs város területén

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott