Beszerzési asszisztens munkatársak keresünk

Dinamikusan fejlődő, barkácsáruval foglalkozó nagykereskedelmi vállalat beszerzési asszisztens munkatársat keres.

Feladatok

  • A cég működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • A vállalat által forgalmazott termék beszerzésével kapcsolatos ügyintézés
  • A beszállító partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

Munkatapasztalat:

  • legalább 2 év kereskedelemben szerzett tapasztalat

Végzettség:

  • minimum középfokú végzettség
  • beszerzéssel kapcsolatos tapasztalat előny

Ismeretek:

  • MS Excel felhasználói szintű ismerete elengedhetetlen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írás és beszéd is)

Készségek, képességek, tulajdonságok:

  • jó kommunikációs készség
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • képesség csapatban dolgozni
  • határidők betartása

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal

Amit kínálunk

  • 8 órás, egy műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig.
  • Folyamatosan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Év végi prémium

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott