Pénzügyi menedzser kollégát keresünk Pécsett

FleetPlan Kft.
Pécs
2021. 02. 01.

Társaságunk 2008 óta foglalkozik belföldi és nemzetközi közúti áruszállítással. Fő profilunk a hűtött áruk fuvarozása, emellett fagyosáru, szárazáru és tartályos nyerstej szállítást végzünk.

Vállalkozásunk folyamatos és dinamikus fejlődésen megy keresztül megrendelő központú szemléletmódunknak, jól felépített szolgáltatási rendszerünknek, valamint nagy szakértelemmel rendelkező, magasan képzett alkalmazottjaink összehangolt munkájának köszönhetően.

Feladatok

  • Pénzügyi terület koordinációja, részvétel az üzleti tervezésben
  • A Tulajdonos és a Gazdasági vezető napi munkájának támogatása
  • A cég pénzügyi (cash-flow, számvitel, kontrolling) rendszereinek menedzselése, fejlesztése, ellenőrzése, riportolás a vezetés felé
  • Likviditás menedzsment, követeléskezelés felügyelete
  • Egyeztetés a könyveléssel, bérszámfejtéssel és a pénzügyi szolgáltatókkal, hó- és évvégi zárási feladatok támogatása
  • Biztosítási ügyintézés, kárügyek menedzselése
  • Folyószámlák napi kezelése, hitel- és lízingügyletek bonyolítása, banki kapcsolattartás
  • Szerződéskötés, teljesítési igazolások, és a hozzá kapcsolódó dokumentáció adminisztrálásának felügyelete
  • Havi riportok készítése, adatszolgáltatások a menedzsment és külső szervek felé, auditok irányítása

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Legalább alapfokú angol/német nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek, napi szintű MS Excel használat
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

  • Hasonló szektorban működő vállalkozásnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Céges telefon, laptop
  • Megbízható munkahely és biztos jövőkép

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető