Pécs belvárosi kisvállalkozás keres saját pénzügyeinek kezelésére ügyintézőt, aki a könyvelőnek segít

Eco-Cortex Kft.
Pécs
Bruttó 175 000 Ft - 210 000 Ft / Hónap
2021. 01. 27.

Az Eco-Cortex Kft. 25 éve működik, pályázatkészítéssel, projektek menedzsmentjével és kereskedelemmel foglalkozó kisvállalkozás.

A cégünkbe saját pénzügyeink kezelésére keresünk pénzügyi ügyintéző munkakörbe olyan kollégát, aki a velünk szerződésben álló könyvelő irodának segít, továbbá a cégünk által folytatott online kereskedelem irodai feladatait ellátja.

Egyelőre 4 órás napi munkavégzésben gondolkodunk, ami közös megegyezés alapján a későbbiekben nőhet.

www.ecocortex.hu

Feladatok

A pénzügyi ügyintéző feladatkörébe tartozik

  • a havi dokumentumaink összegyűjtése,
  • a számláink rendszerezése,
  • bérszámfejtéshez szükséges dokumentumok összeállításe, aláiratása,
  • nyilvántartások vezetése,
  • számlázás (kimenő elektronikus számlák kiállítása),
  • egyéb dokumentumaink rendben tartása.

Mivel cégünk online kereskedelemmel is foglalkozik, a pénzügyi ügyintézői munkakörbe tartozik a fentieken túl

  • a megrendelt termékek dobozainak címzése,
  • raktárkészlet kezelése,
  • egyéb kisebb kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • legalacsonyabb iskolai végzettség: középfokú,
  • egyéb végzettség: pénzügyi szakirányú képzés,
  • tapasztalat: min 5 év szakirányú (pénzügyi) gyakorlat,
  • önálló munkavégzési képesség

Előnyök

  • nyelvtudás: angol alap- vagy középfokú,
  • jogosítvány: B kategóriás.

Amit kínálunk

  • belvárosi (Árkád: 5 perc), modern iroda és munkakörnyezet,
  • közeli parkolási lehetőség,
  • saját munkaállomás,
  • mobiltelefon és kapcsolódó internet előfizetés,
  • saját használatú laptop,
  • fiatalos, barátságos és közvetlen csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános