Szoftverfejlesztő állás Pécsett

A szoftverfejlesztéssel foglalkozó InfoCompass Direction Kft. országosan keres minimum medior tapasztalatú szoftverfejlesztő munkatársat.

Munkavégzés helye: 7621 Pécs, Király utca 42. vagy home office (iroda/home office választható COVID-tól függetlenül)

Feladatok:

  • ERP alkalmazások fejlesztése, támogatása
  • Részvétel a fejlesztés teljes folyamatában, a tervezéstől a kivitelezésen át a támogatásig
  • Fejlesztések kommunikációja telefonon, video konferencián, feladatkezelő rendszeren keresztül.
  • Technológiai becslések készítése.
  • Fejlesztések bemutatása

Amit kínálunk:

  • Lehet nagyot alkotni, izgalmas országos, nemzetközi projektekben való részvételt biztosítunk. Munkád eredményét akár láthatod is a net-en egy magyar, külföldi vagy nemzetközi nagyvállalat oldalán.
  • Versenyképes jövedelmet, hardware és szoftver fejlesztő eszközöket, utazás támogatást, kommunikációs eszközöket biztosítunk
  • Időszakos tréningek támogatva
  • Időszakos csapatépítők
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes angol oktatás, heti 2-5 órában igény szerint, kis csoportos foglalkozás keretében 1-3 fő (nyelvtan, szavak, üzleti angol)
  • A legtöbb projectünkön van funkcionális követelmény és technológiai dokumentáció is (wow ;) )
  • Kényelmes munkahelyi környezet, iroda a belváros szívében
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Komfortos asztalok (emelhetők), székek (állíthatók)
  • Jól felszerelt konyha, korlátlan fogyasztás a legfinomabb kávékból és teákból (ha nagy a szükség, van egy mini bárunk is J )
  • Rendelkezésre áll tusoló, így akár lehet futva, biciklizve érkezni

Szükséges szaktudás: .NET 4.6, C#, MS SQL 2014, VS 2019, javascript, ASP.NET MVC, git, szakmai angol

Előnyös szaktudás: .NET Core, Vue.js, Umbraco CMS, typescript, Team City, WPF, node.js, webpack

Egyéb előnyök: társalgási angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal (angol előny) a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános