Raktáros-csomagoló állás

PEPPISTORE Kft.
Pécs
Bruttó 225 000 Ft / Óra
2021. 02. 24.

Cégünk két webáruházat is üzemeltet: az egyik egyedi szulbimációval készülő ajándéktárgyakat (bögre,párna,stb.) gyárt, a másik webáruházunk pedig autóalkatrészeket forgalmaz.
Csapatunk fiatalos (átlag életkor 25év), lendületes.

Csapatbővítés miatt több munkakörbe is keressük új munkatársainkat!

Jelenleg meghirdetett pozíciónk:

  • Raktáros-csomagoló

Munkavégzés helye a régi bőrgyár területén.

Feladatok

  • A beérkező rendelések előkészítése, csomagolása
  • A külső raktárunkból beérkező áru átvétele, leltározása
  • Raktár rendben tartása
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel e-mailben és telefonon
  • Termékek minőségi ellenőrzése, címkézése

Elvárások

A számunkra ideális jelentkező:

  • Proaktív
  • Nem dohányzó
  • Jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • A betanulási időszakot követően precízen, önállóan végzi munkáját

Előnyök

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:

  • dolgoztál már hasonló munkakörben
  • értesz az autóalkatrészekhez
  • tudod mi a SEO, google analytics stb.

Amit kínálunk

  • barátságos, fiatalos környezet
  • bejelentett 8 órás munkaviszony
  • hosszútávú munka
  • kezdő br. fizetés ~225.000Ft

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános