Lejárt hirdetés

Német nyelvtudással webshop adatbázis szerkesztő munkatársat keresünk zengővárkonyi irodába

AISS Technologies Kft.

Adatrögzítő

Munkavégzés helye: Zengővárkony

1970. 01. 01. 01:00

Az AISS Technologies Kft. zengővárkonyi irodájában már 6 éve szerkesztjük európa első számú elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának webshopját. Szeretnél a csapatunk tagja lenni? Most lehetőséged nyílik rá!

Német nyelvtudással webshop adatbázis szerkesztő munkatársat keresünk

Feladataid a következők lesznek:

  • Belistázásra kerülő termékek felkutatása a neten
  • A termékadatlapok precíz kitöltése online rendszeren keresztül
  • Termékképek szerkesztése

Ezeket várjuk tőled:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Megérted a német vagy olasz, esetleg francia szöveget
  • Értelmezni tudod a Google fordító olykor zavaros eredményeit
  • Gyorsan és magabiztosan használod az internetet
  • A monotóniát jól viseled, önállóan tudsz dolgozni
  • Igényes vagy a munkádra, törekszel a hibamentes eredményre

Amit mi tudunk ajánlani:

  • Napi 8 óra fix munkaidő, így szabadidődet mindig előre tervezheted
  • Hosszú távon számítunk rád
  • Fix bér
  • Utazási hozzájárulás, Pécsről autóval közlekedő kollegáinkhoz is csatlakozhatsz
  • Fiatal csapat

Pályakezdőket is várunk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános