Experienced Direct Tax Analyst pozícióban álláslehetőség Pécsett

Irodánk az EY globális hálózatának része. A vállalat több mint 260.000 alkalmazottja a világ 150 országában dolgozik. Professzionális szolgáltatást nyújtunk az adózás minden területén.
Ügyfélkörünk a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed.

Experienced Direct Tax Analyst (Pécs)

Dolgozz nálunk és:

  • Nyerj betekintést multinacionális ügyfeleink működésébe;
  • Dolgozz elismert szakemberek támogatása mellett;
  • Vegyél részt tréningeken, melyek segítik szakmai fejlődésedet és fejlesztik egyéni kompetenciáidat;
  • Vegyél részt digitalizációs és Business Development projektekben;
  • csúcstechnológiás munkaeszközökkel;
  • Élvezd a flexibilis munkaidőt, az otthonról való munkavégzés lehetőségét, a Pécs belvárosában található irodát
  • Légy részese egy fiatalos, lendületes csapatnak;

A feladatok csapatban, Senior kolléga támogatásával várnak rád.

Ha a fentiekben magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Feladatok

Változatos feladatok várnak Rád:

  • Társasági adó, iparűzési adó kalkulációk és bevallások elkészítése;
  • Ügyfelek által készített társasági adó, iparűzési adó kalkulációk és bevallások ellenőrzése és az ahhoz kapcsolódó összefoglalók készítése;
  • Halasztott adó kalkulációk készítése / vizsgálata;
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, adóellenőrzéseken való részvétel;
  • Automatizálási projektekben való részvétel.

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel 1-2 éves munkatapasztalattal társasági adó / iparűzési adó területen, melyet könyvelő irodánál / multinacionális vállalatnál / adóhatóságnál /más tanácsadó cégnél szereztél;
  • Számviteli előképzettséggel (szakirányú középiskola, képesített könyvelő, számviteli ügyintéző) vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel számviteli, pénzügyi, gazdasági területen;
  • Precíz vagy, pontos és igényes a munkádra;
  • Felhasználói szinten ismered a MS Excel-t és MS Word-öt;
  • Középfokon kommunikálsz angolul szóban és írásban;
  • Szívesen dolgozol csapatban;
  • Nyitott vagy az újdonságokra, érdekelnek a technológiai újítások és a szakmai kihívás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott