Experienced VAT Analyst pozícióban állás Pécsett

Irodánk az EY globális hálózatának része. A vállalat több mint 260.000 alkalmazottja a világ 150 országában dolgozik. Professzionális szolgáltatást nyújtunk az adózás minden területén.
Ügyfélkörünk a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed.

Experienced VAT Analyst

Ha a fentiekben magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Feladatok

Változatos feladatok várnak Rád:

  • Áfa bevallások, Közösségi összesítő nyilatkozatok, statisztikai riportok elkészítése, és a kapcsolódó alátámasztó analitikák kidolgozása;
  • Senior kollégák támogatása az ügyfelekkel, és a hatóságokkal való kapcsolattartásban;
  • Az Ügyfelek támogatása egyéb Áfával kapcsolatos kérdésekben a tapasztalt kollégákkal szoros együttműködésben (pl. hatósági megkeresések kezelésének segítése, áfa kezelési kérdésekben való támogatás, értesítések és adófolyószámlák egyeztetése);
  • Automatizálási projektekben való részvétel.

A feladatok csapatban, Senior kolléga támogatásával várnak rád.

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel 1-2 éves munkatapasztalattal áfa területen, amit más tanácsadó cégnél, vagy könyvelő irodánál (multinacionális vállalatnál), esetleg adóhatóságnál szereztél;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel gazdasági területen;
  • Precíz vagy, pontos és igényes a munkádra;
  • Jó a probléma megoldó készséged és proaktív vagy;
  • Magabiztosan kezeled az MS Excel-t és MS Word-öt;
  • Középfokon kommunikálsz angolul szóban és írásban;
  • Szívesen dolgozol csapatban és segíted a fiatalabb kollégák fejlődését;
  • Nyitott vagy az újdonságokra, érdekelnek a technológiai újítások és a szakmai kihívás.

  • Szeretnél egy fiatalos lendületes csapatban dolgozni, ahol lehetőséged van gyors szakmai fejlődésre;
  • Szívesen dolgozol elismert szakemberek támogatásával olyan projekteken, ahol multinacionális cégek működésébe nyerhetsz betekintést;
  • Ha részt vennél digitalizációs és Business Development projektekben;
  • Szereted a változatos feladatokat és a minőségi munkavégzést;
  • Fontos számodra a csapatszellem
  • Kihasználnád a flexibilis munkaidőt, az otthonról való munkavégzés lehetőségét

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott