Accounting & Reporting Senior pozícióba állás Pécsett

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást
nyújthassunk.

Az Adózási Szolgáltatásokon belül működő Accounting Compliance & Reporting Csoport lehetőséget kínál az alábbi pozícióra:

Accounting & Reporting Senior

Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?

  • Napi teljeskörű könyvelési teendők és adóbevallásokhoz (társasági adó, áfa, HIPA) kapcsolódó
  • feladatok elvégzése és ellenőrzése ügyfeleink részére
  • Beszámolók és hozzájuk kapcsolódó kimutatások készítése, ellenőrzése
  • Havi és év végi zárások, illetve ehhez kapcsolódó releváns dokumentáció elkészítése, ellenőrzése
  • Pénzügyi kimutatások, beszámolók kapcsán szoros együttműködés a könyvvizsgálókkal
  • Egyéb statisztikai jellegű riportok (köztük MNB) elkészítése és ellenőrzése
  • Ajánlatkészítésben való részvétel
  • Információ és adatgyűjtés koordinálása, folyamatok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel
  • Szoros kapcsolat kialakítása a csapattagokkal, könyvelési asszisztens kollégák munkájának
  • koordinálása, ellenőrzése
  • Részvétel IFRS és/vagy US GAAP főkönyvek konverziójában a magyar szabályozással összhangban

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Főiskolai / egyetemi diplomád van pénzügy-számvitel területén vagy mérlegképes könyvelő végzettséget szereztél
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel teljeskörű könyvelés és adózás területén
  • MNB riportok készítésében is magabiztos vagy
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szinten ismered és használod a MS Office programokat (MS Excel, Word, Powerpoint stb.)
  • Pozitív hozzáállás, önállóság, precizitás és a magas minőségű munka iránti elkötelezettség jellemez
  • Szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő multinacionális környezetben
  • Ügyfélközpontú magatartásra és hatékony kommunikációra törekszel a munkádban

Előnyök

A jelentkezésnél előny:

  • MS Navision / SAP felhasználói szintű ismerete
  • IFRS / US GAAP ismeretek
  • Compliance területen szerzett tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes végzettség

Amit kínálunk

Amit tőlünk várhatsz:

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz, ahol elkötelezett és megoldásorientált munkatársakkal dolgozhatsz együtt
  • Dinamikus csapat, lendületes, támogató munkakörnyezet
  • Érdemi és felelősségteljes munka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott