Gépkezelői csoportvezető munka Komlón

Textilipari vállalkozás GÉPKEZELŐI CSOPORTVEZETŐT keres a szabászati részlegre Komlón.

Cégünk majd egy évtizede a Nyugat-európai textilipar számára gyárt termékeket, több különböző helyszínen az ország területén. Az országban egyedülálló automata szabászattal rendelkezünk melynek kezelésére keresünk műszaki végzettségű csoportvezetőt.

Feladatok

  • gyártás tervezés és gyártási dokumentációk előkészítése (Excel);
  • minőség biztosítás, alapanyag rendelés koordináció, munka átvétel;
  • folyamatos munka biztosítása és koordinálása a szabászati kisegítőknek;

Elvárások

  • műszaki területen szerzett képzéssel, gép kezeléssel vagy egy ennek megfelelő̋ szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • CNC gépek kezelésében és programozásában való jártasság előnyt jelent!
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word);
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés;
  • nagyfokú munkabírás, kiemelkedő szervezőkészség;
  • természetesen szívesen fogadjuk pályakezdők, műszaki egyetemen végzett hallgatók jelentkezését is!

Amit kínálunk

  • versenyképes bér;
  • automata szabászat műszaki jellemzőinek a megismerése és elsajátítása;
  • textilipari háttérfolyamatok megismerése;
  • széleskörű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • professzionális háttér, kiváló infrastruktúra;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető