Munkalehetőség bolti eladó-pénztáros munkakörben Pécsett

QX- Impex Kft.
Pécs
2023. 01. 06.

A QX- Impex Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő, export-import, kis- és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató vállalkozás keres  – pénztáros munkakörben,bolti eladókat illetve árufeltöltőket keres Pécsett található üzletébe.

A fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat és motivációs leveleket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • a vállalkozás által forgalmazott termékek aktív értékesítése vállalkozásoknak és magánszemélyeknek.
  • áru feltöltés
  • Vevők szakszerű kiszolgálása,számlázás

Elvárások

  • 3-6 év tapasztalat.
  • gyors, pontos önálló munkavégzés, illetve gondolkodás, rugalmasság

Előnyök

  • eladói végzettség,számlázási ismeretek
  • Aktív nyugdíjas
  • Esetleges túlóra vállalás.

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • 8 órás munkavégzés
  • azonnali kezdés
  • hosszútávú bejelentett állás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott