Lejárt hirdetés

Munkalehetőség bolti eladó-pénztáros munkakörben Pécsett

QX- Impex Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Pécs

1970. 01. 01. 01:00

A QX- Impex Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő, export-import, kis- és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató vállalkozás bolti eladó – pénztáros , Pécsre Megyeri út 59. szám alatti üzletébe  kolleganőt /kollégát keres.

A fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat és motivációs leveleket, illetve referenciamunkákat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • Vállalkozások részére kiállított belföldi, EU-s,Export számlák kiállítása.
  • a vállalkozás által forgalmazott termékek aktív értékese vállalkozásoknak és magánszemélyeknek.
  • áru feltöltés
  • Webes felületen leadott rendelések összekészítése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • számlázási ismeretek  (vállalkozások részére kiállított belföldi és export számlák tartalmi és formai követelményeinek ismerete )
  • gyors, pontos önálló munkavégzés, illetve gondolkodás, rugalmasság

Előnyök

  • belföldi / export / közösségen belüli, Forint és deviza számlák elkészítésének ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil hátterű, több mint 10 éves múltú vállalkozás
  • családias légkör, rugalmas munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető