Sales tanácsadó munka Pécsett - Online is végezhető

Szebényi-Grátzer Csilla Andrea Egyéni vállalkozó
Pécs
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Óra
2020. 11. 27.

Miért jó hozzánk tartozni?

Karrierre tehetsz szert, már 30 éves korod előtt, de ha elmúltál már 45 az sem akadály, segítünk  felvenni a lépést!

Dinamikus csapatunkban minden tudás és gyakorlat rendelkezésedre áll, hogy sikeres légy!

Ha még ma jelentkezel, jelentős lépést teszel azért, hogy még idén megkóstold a siker ízét! Személyes példám a garancia erre!

Feladatok

  • Meglevő és új ügyfelek felkeresése, tájékoztatása, igényeik feltérképezése és komplex egyedi megoldások kidolgozása számukra a lehető legkedvezőbb módon.

Elvárások

NE Jelentkezz, ha lusta vagy, utálod az embereket, nincsenek nagy céljaid és mindenképpen egy középszerű munkát keresel, amivel ennek megfelelő életet élhetsz.

Jelentkezz, ha szorgalmas és kitartó vagy, szívesen betöltesz fontos, ügyfeleket támogató szerepet, szertsz emberekkel beszélgetni és segíteni nekik, vannak nagy álmaid, amit meg akarsz valósítani és átlagon felüli életszínvonalra vágysz!

  • Fontos, hogy minimum érettségivel rendelkezz, a pénzügyi végzettség, értékesítési tapasztalat vagy diploma előny!

Amit kínálunk

  • Rugalmasan oszthatod be az idődet!
  • Folyamatosan fejlődhetsz az ingyenes belső képzéseken!
  • Kellemes irodai környezetben végezheted a munkádat egy jó csapattal!
  • Szükség esetén (COVID) Online és home officeból is végezhető a munkád!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános