Marketing, média, újságírás, PR

Értékesítési és marketing asszisztens feladatok ellátására munkatársat keresünk pécsi irodánkba

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 11. 20. 15:35

Ha érdekel a marketing és az értékesítés világa, jó a szervezőkészséged, és szívesen végzel adminisztratív feladatokat is, csatlakozz hozzánk:

A W-Protect Kft. pécsi irodájába értékesítési és marketing asszisztenst keresünk!

Jelentkezési határidő: 2020.12.31.

Feladatok:

  • social media felületek és hirdetések kezelése
  • weboldal kezelése (tartalmak feltöltése, aktualizálása)
  • folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás marketing partnereinkkel
  • hírlevelek készítése, küldése
  • telefonos időpont egyeztetés ügyfelekkel
  • árazással kapcsolatos adminisztratív feladatok (árfrissítések, akciós árak kezelése)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági szakirány előny)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó szervezőkészség, rendszerben való gondolkodás
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök:

  • photoshop ismeret
  • marketinges tapasztalat

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési, a későbbiekben előrelépési lehetőség
  • változatos feladatok teljes munkaidőben
  • nyitott, rugalmas vezetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése