Értékesítési és marketing asszisztens feladatok ellátására munkatársat keresünk pécsi irodánkba

W-Protect Kft.
Pécs
2020. 11. 20.

Ha érdekel a marketing és az értékesítés világa, jó a szervezőkészséged, és szívesen végzel adminisztratív feladatokat is, csatlakozz hozzánk:

A W-Protect Kft. pécsi irodájába értékesítési és marketing asszisztenst keresünk!

Jelentkezési határidő: 2020.12.31.

Feladatok

  • social media felületek és hirdetések kezelése
  • weboldal kezelése (tartalmak feltöltése, aktualizálása)
  • folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás marketing partnereinkkel
  • hírlevelek készítése, küldése
  • telefonos időpont egyeztetés ügyfelekkel
  • árazással kapcsolatos adminisztratív feladatok (árfrissítések, akciós árak kezelése)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági szakirány előny)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó szervezőkészség, rendszerben való gondolkodás
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • photoshop ismeret
  • marketinges tapasztalat

Amit kínálunk

  • jó hangulatú munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési, a későbbiekben előrelépési lehetőség
  • változatos feladatok teljes munkaidőben
  • nyitott, rugalmas vezetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott