Közgazdaság, bank, biztosítás

Allianz ügyfélszolgálat, pénzügyi tanácsadó feladatok ellátására munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Pécs és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 7000000 / hónap
2020. 11. 20. 12:40

Felvételt hirdetünk az Allianz Biztosító pécsi és szentlőrinci Ügyfélkapcsolati Pontjaira ügyfélszolgálatos és pénzügyi tanácsadói feladatok ellátására biztosítói, illetve alkuszi szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársak részére!

Elvárások:

  • Több éves banki / biztosítói / alkuszi tapasztalattal, referenciával rendelkezik
  • Határozott, céltudatos, eredményorientált
  • Kiválóan ért az emberek nyelvén

Amit kínálunk:

  • A betanulási időszakra havi fix alapjuttatás, és eredményességi jutalék
  • Professzionális szakmai, technikai háttér
  • Folyamatos készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Minőségi munkáért kiemelkedő jövedelem
  • KATA adózási forma 2021-ben is maradhat rendkívül előnyös feltételekkel

Jelentkezés: fényképes önéletrajz küldésével.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése