Egészségügy, gyógyszeripar

Állatorvosi asszisztens álláslehetőség Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 10. 19. 09:11

Pécs belvárosában elhelyezkedő rendelőnkbe keresünk munkájára igényes, fejlődésre képes állatorvosi asszisztenst napi 8 órás munkaidőbe.

A pozíció állatorvosi sebészeti asszisztens, valamint technikusi jellegű. A munkakör betöltéséhez a rendelő képzési programjában történő részvétel, valamint a betanulási idő alatt a Magyar Állatorvosi Kamara által akkreditált asszisztens képzés elvégzése szükséges. Betanulási idő 3 év.

Munkavégzés helye, jellege:

  • AssiVet Kft, 7624 Pécs, Damjanich u.26
  • Állatorvosi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy vagy nem igényel tapasztalatot

Jelentkezés módja: A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, valamint hozzájárulással, a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről.

Feladatok:

  • Ambuláns ellátásban segédkezés
  • Sterilizálási folyamatok ellenőrzése, irányítása, szervezése
  • Műtétek előkészítése
  • Betegek pozícionálása műtétekhez, műtéti területek előkészítése, izolálás elvégzése
  • Asszisztálás műtéteknél és célzott mintavételezéseknél
  • Sebészeti eszközök és fogyóeszközök nyilvántartásának vezetése

Elvárások:

  • Fontos a jó kommunikációs és stressz tűrő képesség.
  • Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon szeretnének elhelyezkedni ebben a szakmában,
  • képesek a megbízható és rugalmas munkavégzésre és csapatmunkára.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Egészségügyi végzettség

Amit kínálunk:

  • Magas szintű betegellátás, kiemelkedő és folyamatosan fejlődő szakmai és műszeres háttér
  • Támogatás biztosítása elmélyült szakmai tudás megszerzéséhez
  • Szakmai továbbképzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség teljes anyagi támogatással
  • Versenyképes juttatások
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése