Kereskedelem, értékesítés

Pécsi Omv benzinkútra kútkezelő-eladó munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 165000 - 210000 / hónap
2020. 10. 16. 11:21

Folyamatos munkarendbe (0-24 h), váltott műszakba, kútkezelő- eladó munkatársat keresünk.

Magabiztos, becsületes,megfontolt szándékú jelentkezőkre számítunk.

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása ( akciók működtetése, ajánlás,eladási versenyek)
  • Pénztárosi feladatok
  • Árufeltöltés, takarítás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Fényképes önéletrajz
  • Pénzkezelési tapasztalat ( számítógépes kassza használata szükséges)
  • Fizikai állóképesség ( 6-18 illetve18-06 óráig, 12 órás munkavégzés /nap)

Előnyök:

  •  Pécsi lakhely
  •  Nem dohányzó életmód

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Előre egyeztetett, kiszámítható munkarend
  • Alapfizetés ( nettó 165000 ft- tól ) + borravaló (ez tőled függ)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése