Lakatos vagy betanított szerelő munkatársat keresünk Pécsett

Mesterlift Kft.
Pécs
Nettó 220 000 Ft - 320 000 Ft / óra
2020. 10. 06.

Lakatost, vagy szerelési gyakorlattal betanított lakatost, szerelőt keres pécsi kisvállalkozás. teljes munkaidőre, munkaszerződéssel.

Feladatok

  • A liftekkel foglalkozó kisvállalkozásba, vezető felvonó szerelővel végzett szerelői munkák, ill. esetenként lakatos jellegű munkák, heggesztési ismeretekkel.

Elvárások

  • "B" kategóriás vezetői engedély. Pontos és precíz munkavégzés.

  • Baranya megyébe utazási térítés, vagy autóbuszra, vagy saját gk. használatra.

Amit kínálunk

  • Magas bérezést és az éves , fizetett szabadságot, munkaruhát, eszközöket és védő felszereléseket.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott