Értékesítői pozícióba keresek munkatársakat pécsi irodánk bővítésére, nappali tagozatos diákokat is

Értékesítő pozícióba keresek 50 éves szakmai múlttal rendelkező pénzügyi tanácsadó céghez munkatársakat, irodánk bővítésére, részmunkaidős állasba nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezők, illetve 8 órás főállásúak jelentkezését várjuk.

Amivel mi foglalkozunk ügyfelek pénzügyi helyzetének átnézése és segítése teljesen díjmentesen, ne ijedj meg, ha nem rendelkezel pénzügyi tapasztalattal, mert mi minden képzést biztosítunk számodra!

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Szerződések kezelése
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Teljes munkaidős főállás ( 8 órás )
  • Üzleti megjelenés

Előnyök:

  • Főiskolai, egyetemi diploma (előny, de nem elvárás)
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó, magabiztos megjelenés
  • Jogosítvány (előny, de nem feltétel)
  • Értésesítői szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Ingyenes képzések
  • Magas versenyképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Jutalom utazások

Ha úgy érzed, hogy felkelltettem az érdeklődésed és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni akkor jelentkezz!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános