Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi ügyintéző állás Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 09. 15. 16:23

10 éve működő, ékszer gyártással, ékszer kis és nagykereskedelemmel foglalkozó  cég pécsi központjába szakmai tapasztalattal rendelkező  pénzügyi ügyintézőt keres alkalmazotti munkaviszonyba,  napi 4 órás munkaidőben.

Bővítjük csapatunkat pénzügyi ügyintézői munkakörrel. Ha precíz és energikus vagy, rendelkezel szakirányú, legalább középfokú végzettséggel és szívesen dolgoznál egy nemzetközi partneri körrel bíró, dinamikusan fejlődő hazai cégnél, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a cég könyvelőjével
  • pénztárgépszalagok ellenőrzése, adminisztrálása
  • kimenő és bemenő számlák ellenőrzése, feldolgozása
  • közreműködés a beszámoló összeállításában, egyeztetés a könyvelővel
  • adatszolgáltatás a cégvezetés, és a bankok felé;
  • házipénztár kezelése, adminisztrációja

Elvárások:

  • Megbízhatóság, precíz, önálló munkavégzés
  • középfokú szakirányú (pénzügy, számvitel) végzettség
  • Jó kommunikációs készség, Excel és Word ismerete

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vállalkozásnál szerzett könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, több mint 10 éves múltú vállalkozás
  • Családias légkör, rugalmas munkaidő
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése