Kereskedelem, értékesítés

Munkalehetőség bolti eladó-pénztáros munkakörben Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 09. 15. 14:00

A QX- Impex Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő, export-import, kis- és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató vállalkozás bolti eladó – pénztáros kára, Pécse Megyeri út 59. szám alatti üzletébe  kolleganőt /kollégát keres.

A fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat és motivációs leveleket, illetve referenciamunkákat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • magánsz
  • a vállalkozás által forgalmazott termékek aktív értékese,
  • áru feltöltés

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • számlázási ismeretek  (vállalkozások részére kiállított belföldi és export számlák tartalmi és formai követelményeinek ismerete )
  • gyors, pontos önálló munkavégzés, illetve gondolkodás, rugalmasság

Előnyök:

  • belföldi / export / közösségen belüli, Forint és deviza számlák elkészítésének ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil hátterű, több mint 10 éves múltú vállalkozás
  • családias légkör, rugalmas munkaidő

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése