Pécsi Omv- Spar Express Töltőállomásra kútkezelő- eladó munkatársat keresünk

Olinor Kft.
Pécs
Nettó 165 000 Ft - 220 000 Ft / hónap
2020. 08. 26.

Pécsi Omv töltőállomásra, folyamatos munkarendbe ( 0-24 h), váltott műszakba  kútkezelő- eladó munkatársat keresünk.

Magabiztos, becsületes,megfontolt szándékú jelentkezőkre számítunk.

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása ( akciók működtetése, ajánlás,eladási versenyek)
  • Pénztárosi feladatok
  • Árufeltöltés, takarítás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Fényképes önéletrajz
  • Pénzkezelési tapasztalat ( számítógépes kassza használata)
  • Fizikai állóképesség ( 6-18 illetve18-06 óráig, 12 órás munkavégzés/nap)

Előnyök

  • pécsi lakhely

Amit kínálunk

  • Előre egyeztetett, kiszámítható munkarend, rugalmas beosztás.
  • Stabil, hosszútávú munkahely Európa egyik vezető vállalatánál
  • Alapfizetés + borravaló

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)