Számlaképes ingatlanértékesítő munkatársakat keresünk Pécsett

Eldorado Nyelviskola Kft.
Pécs
Nettó 250 Ft - 350 Ft / hónap
2020. 08. 24.

A cég töretlen sikerének köszönhetően bővítenénk csapatunkat. Mindenképpen számlaképes ingatlanértékesítőket keresünk.

Feladatok

  • Eladó és vevő ügyfélkör kialakítása, kezelése (potenciális ügyfelek felkutatása)
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Tárgyalások lebonyolítása, lakások értékelése
  • Eladó/kiadó ingatlanok értékesítési és kiadási folyamatának lebonyolítása
  • Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétel és kiadással kapcsolatban
  • Marketing tevékenységek, hirdetések feladása, frissítése.

Elvárások

  • Számlaképesség - meglévő egyéni vállalkozás
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat és legalább középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs, szervező és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő és teljesítményarányos jövedelem
  • Rugalmas munkaidőben történő, önálló munkavégzés
  • Színes és kihívásokkal teli munka
  • Korlátlan céges telefon biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott