A'la carte szakács állás Belvárdgyula településen

Fogadónkba keresünk új csapattagot, aki a Vendégeink számára biztosított finomabbnál finomabb á la carte ételek elkészítésében támogatja a konyhai csapat munkáját

Feladatok

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • A' la carte ételek elkészítése
  • Munkaeszközök, eszközök és berendezések HACCP előírás szerinti tisztán tartása

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Szereted igényesen végezni munkádat
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Mindig mosolyogsz
  • Szeretnél egy jó csapathoz tartozni
  • Nyitott vagy a hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre

Előnyök

Előnyben részesítjük pályázatod, ha:

  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Szakirányú végzettséged van

Amit kínálunk

  • Korszerűen felszerelt, modern gépekkel ellátott munkakörnyezetet
  • Lendülettel teli csapatot
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános